News on blog

1. august 2013 at 18:07 | Pája♥ |  Diary
Po nějaké době můj kecací článek, ale mám pro vás nějaké informace, které vám potřebuju sdělit.
1) Jak už jsem ti asi všimli, dneska je to rok co tady je na blogu Monča a já bych jí chtěla moc poděkovat za to všechno, co pro tento blog za ten rok udělala a doufám, že tady se mnou vydrží ještě mnoho dalších let. Opravdu by tady na blogu se mnou nemohl být lepší člověk, než jsi ty.
2) Příští týden se koná ještě jedno důležité datum, a to narozeniny samotného blogu. Připadají na středu a s Mončou jsme ve fázi uvyžování, co pro vás připravit, takže se máte na co těšit.
3) Dneska uzavírám anketu, s kým mám udělat další layout. Vyhrála to Jennifer Lawrence, tak lay bude s ní. Chtěla bych ho nastavit na narozeniny, tak uvidíme.
4) Pro tento blog jsem vytvořila účet na ask.fm kde se nás můžete ptát na věci, které o nás chcete vědět, na rady v grafice, váše náapady na grafiku, prostě co vás napadne. Pokud máte otázku na konkrétní adminku, tak to napište do otázky, že to je buď pro Monču nebo pro Páju♥, jinak odpoví ta, která zrovna bude mít čas.
5) Když už jsem u těch vašich nápadů, stale můžete psát tipy na grafiku a vaše návrhy na celebrity pro Celebrity Graphic Day

Tak to je vše. Snad si to někdo přečte.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Monča Monča | Web | 1. august 2013 at 19:23 | React

1. Myslím si, že si toho nikdo kromě nás dvou nevšiml. Já děkuju tobě, že jsi mě přijala ´pod svou střechu´. :D
2.Vždycky, když potřebuju dobrý nápad, tak ho nemám. Jak naschvál. Takže pokud vymyslím nějakou úplnou blbost nebo ani to ne, tak se na mně prosím nezlob. :)
3. Zkus udělat layout nějak slavnostně, pokud to půjde. Stačí, když tam napíšeš 2 years online nebo tak něco. ;)
4. Tak to je drsný, to mě ani nenapadlo. :) :D
5. K tomuto se nemám jak vyjádřit. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama