June 2015

Past Layout 2.0

28. june 2015 at 12:29 | Ella |  Past Layouts
Pokud dneska někdo na tenbl oblog azvítal, tak si mohl všimnout, že jsem nastavila nový layout. Teď by tady sice měl být layout od Amy, ale já jsem se na ten předchozí prostě nemohla dívat a úplně mi ničil všechny nápady, takže jsem ho prostě musela vyměnit. Na nový layout jsem si vybrala Ellie Goulding, protože tady na blog moc nebývá. Původně jsem měla 2 barevné verze, tuhle a jednu tmavší, v modro-fialové. Nakonec jsem zvolila tuto, protože ta druhá byla spíš zimní. Zatím se mi docela líbí, protože jsem si na něm dala fakt záležet. Co jsem ale oěpt pokazila, jsou popisky. Radím vám dobře - nedívejte se do menu. Mám pocit, že sjem asi byla opilá nebo zdrogovaná, protože jinak si nedokážu představit, jak jsem mohla něco takového stvořit. Ale pojďme to ignorovat. Doufám, že se vám nový layout líbí a příště už snad bude od Amy :)


Number: 2.0
With: Ellie Goulding
Color: green, green, purple
Made by: Ella
Date: 28.06 - ?

Animations » Hilary Duff - Sparks

23. june 2015 at 16:59 | Ella |  Animations
Hilary Duff nedávno vydalo nový videoklip k písničce Sparks, který se mi hodně zalíbil. Samotná písnička je hodně chytlavá a ten klip je takový barevný a veselý. Proto jsem se rozhodla, že se po delší době pustím do animací. Jak to dopadlo můžete posoudit sami.


Editorials » Sophia Bush

10. june 2015 at 18:29 | Ella |  Editorials
Zase se jednou hlásím s nějakou grafikou. Posledí dobou skoro každý den otevřu photoshop s tím, že udělám nějakou grafiku, ale po chvíl iho zase zavřu, protože rpsotě nemám žádné nápady a pak se mi do toho ani nechce. Přinutila sjem se duělat aspoň tyhle jednoduché editorialy se Sophií Bush. Doufám, že se to brzo zlepší a já zase něco vytvořím ,ale zatím se budete msuet spokojit s tímto.